| croissant a întrebat:

Sunteti de acord cu vaccinul covid19? Ati facut?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da.
Nu, încă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa explodeze TPU iar cu intrebarea asta? Stai numai sa apar conspirationisti de serviciu sa iti dea ei link uri de Youtube sa iti arate ei cum nu e bun vaccinul. Cat despre făcut, media de varsta de aici e de vreo 14 ani, nu cred ca s au vaccinat prea multi.

| Catrice a răspuns (pentru suntserios):

Pai da cum, nu știai ca vaccinul e făcut din embrioni microcipati?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord, nu am făcut încă.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu sunt de acord atata timp cat au spus ca a aparut o noua tulpina de coronavirus.Deci o sa iau vaccinul pentru varianta TulpinaCoronaVirus Pro Max laughing) fi serios