| MonicutZZa a întrebat:

Sunteti dispusi sa asteptati, de ex. daca cineva va spune ca va fi cu voi peste 4 luni si il iubiti foarte mult ati accepta?

15 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Daca ma iubeste, nu are de ce sa ma puna sa-l astept 4 luni. Nu mi se pare normal.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

...de ce peste 4 luni? Asta e întrebarea firească înainte să accept aşa ceva. Dacă ţine într-adevăr la tine şi nu te foloseşte ar face-o ACUM.eu aşa zic, să te mai gândeşti mai mult la timpul acesta.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@drg1994: Dacă ar fi iubire nu ar mai fi cele 4 luni...

| viatadecacatt a răspuns:

Daca si el m-ar iubi pe mine la fel de mult, probabil ca as astepta.

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca nu as putea... oricat de mult l-as iubi...

| Tot.Eu a răspuns:

4 luni? :o
omg.nu! :d

| tarziu a răspuns:

Depinde ce face persoana respectiva in cele 4 luni. Daca e plecat in alta tara pentru 4 luni, e ok. Daca e cu alta si vrea sa o mai "plimbe" 4 luni, atunci no way jose!

| udarb a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca as putea rezista 4 luni numai ca sa fiu cu o anumita persoana, adica eu cred ca aceasta persoana vrea sa te testeze daca il iubesti cu adevarat

| cristinela a răspuns:

Da ce, intre timp e ocupat cu alta? Eu nu as accepta.

| drg1994 a răspuns:

Da de ce nu. Dar sa fie iubire intre voi ca alt fel nu pup vezi ce faci succes la alegere

| m0nica a răspuns:

Te referi ca pleaca undeva pentru 4 luni? Sau ca se cb cu tine peste 4 luni raised eyebrows

| acris a răspuns:

Nu stiu sa nu fie o pacaleala mai gandeste-te de ce peste4 luni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc 4luni, de ce nu acum cand vrei u? nu fi de acord. Dar poti sa ii spui ca astepti si sa vezi ce iti raspunde.Glumeam.Incearca sa i-l faci sa se indragosteasca de tine, ai u metodele tale.nu? stii ca fetele se pricep la asa ceva!

| Rina_2681 a răspuns:

Eu personal da, daca il iubesc si vreau ceva sa am cu acea persoana.si daca nu exista intre timp propuneri mai bune. tu decide singura daca da sau nu, ramine sa analizezi raspunsuri si sa tragi concluzia potrivita.