| PumpkinDoll a întrebat:

Sunteti multumiti cu voi? Ce lucruri ati vrea sa schimbati? Ce nu va place?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic

suntserios
| suntserios a răspuns:

As scăpa de burta și m as face mai social.

Răspuns utilizator avertizat
| aimullah123 a răspuns:

Fiecare are ceva ce ii displace la el, insa trebuie sa ne acceptam asa cum suntem big grin

| IoanaRoman09 a răspuns:

A fost un moment in viata mea in care ma uram...ma uram de ce nu stiu dar o faceam.Eram trista fara motiv, iar apoi, dupa ceva timp am devenit trista cu un motiv.
As vrea sa fiu mai "calda" cu oamenii dar nu pot.Mi-e frica sincer.
Cand vreau sa plang imi aduc aminte de "cel ce zambeste in loc sa urle e mult mai puternic" si iarasi strang din dinti...si asta vreau sa schimb
Mi-e frica sa ma indragostesc, am facut-o odata si de atunci nu-mi mai trebuie ...nu vreau sa intru in detalii.Si asta as vrea sa fie altfel.
Dar nu o sa ma schimb niciodata pentru cineva doar ca sa se simta el mai bine...

| PumpkinDoll explică (pentru IoanaRoman09):

Să te schimbi doar dacă nu esti împăcată cu tine, dacă este și posibil să schimbi acel ceva. Dacă cineva te place, să te placa așa cum esti tu.

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Eu pot să spun că sunt mulțumită cu mine, din aproape toate punctele de vedere. Singurul lucru care nu-mi place la mine și pe care aș vrea să-l schimb, dar din păcate nu pot, e sufletul. Un suflet care e mult prea bun și nepotrivit pentru lumea asta. Mi-ar plăcea să fiu o variantă identică a mea, doar că, cu suflet rece, de gheață, care să nu ia totul în considerare și să nu sufere atât.
Cam asta aș schimba la mine dacă aș putea. happy

| PumpkinDoll explică (pentru B3HappyN0Worry):

I feel you, când ești bun esti luat de prost. Din păcate... cât ai încerca să schimbi căcatul asta nu poti, noi suntem persoanele alea ''proaste'', Chiar dacă sunt conștient că persoana respectivă nu ar merită să o ajut nici 1%, cu toate astea fac ce fac și o bag în seamă până la urmă. Și timiditatea, astea cred ca s cele mai de rahat defecte.

| wolfves a răspuns:

Daca ar fi doar un lucru, probabil pielea ca sa nu mai am cosuri, puncte negre si altele.
Daca sunt mai multe, cred ca aproape tot.