| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de caracterul vostru sau ati dori sa schimbati ceva? Daca da ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multumita de caracterul meu, poate as schimba ceva:si anume sa nu mai fiu asa de timida, in rest este bine, nu sunt nici cea mai cea, si daca esti multumit de tine insati sa stii ca totul este bine, poti sa faci orice in viata, te simti relaxat, fara stres si asta este foarte important, vad ca tot mai multe persoane sufera de stres, si in mare parte din proprie vina, caci daca s-ar imapaca cu propriul,, EU" nu s-ar mai gandi:oare de ce nu?
Timida am fost mereu aici as schimba ceva, sa fiu un pic mai indrazneata, caci in ziua de azi iti trebuie si o doza de curaj in plus ca sa poti obtine anumite lucruri, dar niciodata nu as calca pe altii in picioare ca sa le am.atat!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as schimba gandurile. Le-as da chiar pe datoriebatting eyelashes
Prea multe ganduri dauneaza grav sanatatii caracterului
Si nici macar Nurofen nu ajutabig grin

| madalicious a răspuns:

Nu prea sunt multumita de caracterul meu. Daca ar fi sa schimb ceva ar fi felul meu timid de a fi si purtarea cam nebuna[am tendinta sa ma iau la bataie cu fetele din clasa in joaca si nu imi place.]Si faptul ca cand am un iubit nu vorbesc prea mult cu el, nu comunicam si asa se incheie repede relatia:yawn

| User a răspuns:

Da, sunt multumit.

| anss23 a răspuns:

As vrea sa nu mai fiu atat de impulsivabig grin

| Amrita a răspuns:

Buna! :* Cred ca fiecare are cate ceva de schimbat la el... dar vezi tu. cateodata nu se poate. Eu mi-as dori sa nu mai fiu atat de sensibila si sa nu mai pun totul la suflet. si chiar nu pothee hee. deci vezi tu.sunt unele lucruri care pot fi schimbate. dar altele.nu.

| gabryel a răspuns:

Daca as putea sa schimb ceva mi-asi dori sa fiu mai tupeist, mai rau sa nu mai iert orice si sa fiu mai violent, dar nu pot schimba nimic si ma resemnez cu firea mea.

| deea_1980 a răspuns:

As vrea sa nu mai vorbesc atat de mult, sa stiu sa mai si tac!

| simona_6231 a răspuns:

As vrea ca sa nu mai fiu asa de impulsiva...si sa las ambitia asta putin mai moale, ca de multe ori simt ca ma "domineza"laughing aaa si sa nu mai vb asa mult, ca imi toaca gura toata ziuaoh go on

| masly a răspuns:

Nu prea... ce as vrea sa schimb e faptul ca sunt cam baietoasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mare parte, sunt multumita. Totusi, as lasa lenea la o parte si n-as mai amana lucrurile asa( de ex: pana ma apuc de teme, ma gandesc in cat timp le termin si alte detalii, aici intervine lenea laughing ) si faptul ca sunt prea curioasa, ma bag chiar si unde nu pot intrahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea sa schimb ceva: foarte des, cand vad o problema la cineva, imi place sa ii spun sa o remedieze.Asta include defecte de vorbire, probleme la aspectul fizic, toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is foarte multumita de minebatting eyelashes
Nu am ce schimbawinking