| Daria a întrebat:

Sunteti multumiti de viata voastra? Ce ati vrea sa schimbati in ea si ce va place? Cat de "roz" este si, cum v-o faceti(mai) interesanta?happy
Astept raspunsuri, sunt curioasa.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Viata nu trebuie sa fie roz. viata este orice culoare vrei. Mie oricum nu-mi place rozu' :p

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai spus-o și mă repet, viața mea este un dezastru fără mama care tocmai astăzi i-am făcut pomană de 1 an și șase luni!
Înainte eram fericită, acum sunt extrem de tristă. Nimeni și nimic nu va putea umple golul din sufletul care este uscat de atâta durere pricinuită de pierderea acelei persoane care era lumea mea, efectiv.
Merg înainte, dar nimic nu mă mai mișcă, totul mă lase rece și indiferentă.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

As vrea sa fiu mai slaba, mai tupeista si mai putin plangacioasa happy

| push2gl a răspuns:

As vrea sa mi-o fac cat mai usoara, roz poate fi doar daca esti de bani gata si muncesc sa fac bani ca sa pot sa-mi permit anumite lucruri care sa-mi faca viata mai interesanta

| Florin a răspuns:

Eu,sincer imi place viata mea,dar de schimbat as vrea ceva:
-prieteniii mei sa aiba incredere in mine
-sa ajung portar la un club sportiv,junior,
-si cel mai mult as dori sa imi gasesc un job, ceva usor, am doar 12 ani,stie cineva ceva, niste site-uri, pls?