| madycumada a întrebat:

Sunteti romantici? Adica va place romantismul? E ceva rau ca nu imi place romantismul?:d

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Stai linistita, nu e nimic diferit in astawinkingToti suntem diferiti, daca multora le place ceva sau sunt intr-un anumit fel, nu trebuie sa ne placa si noua sau sa fim la feltongue
Eu nu sunt o fana a romantismului(cel putin nu acum, la 15 ani), nu sunt deloc romantica! Florile, lumanarile & co. nu sunt genul meuhee hee
Persoana anonima cred ca n-are ce faceee! Maicaaa!rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu care credeam ca sunt singura cu problema astalaughing
Nici pe mine nu ma da romantismul afara din casa.Chiar delocno talking
Poate nu sunt normala(adica sigur nu sunt dahee hee)ma amuza gesturile romantice.Nu prea le gasesc importanta. Dar, again problema e la mine nu la altiilaughing

| JustMe a răspuns:

Nici mie nu imi place romantismultongue

| paramore a răspuns:

Eu sunt romantica si nu cred ca e ceva rau in astabatting eyelashesdin contra, e un sentiment foarte placutlove struck

| liveincolors a răspuns:

Nu cred ca e ceva rau, avand in vedere ca sunt din ce in ce mai putini adepti ai romantismului.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, sunt chiar foarte romantica si ador la randul meu ca partenerul meu sa fie romantic cu mine dar asta e nu toata lumea are aceleasi gusturi nu e nimic rau ca nu iti place romantismul daca iti gasesti partenerul ideal pentru tine atunci poti sa stai linistita.

| Miu_6243 a răspuns:

Nu sunt romantica happy. Nu e nimic rau in asta.Toate persoanele sunt diferite :*

| AyaStormhold a răspuns:

Nu toti avem aceleasi gusturi.Cuva ii place comedia, altuia infioratorul s. a. m. d. Deci nu e ceva rau in asta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maica cum poate sa-ti placa asa ceva.Pai cind e vreme inorata si umeda iarna ma dor toate incheieturile maica.Nu-i rau maica ca nu-ti place, nu-i rau deloc.Sanatate maica, sanatate.