| xxxrayzaxxx a întrebat:

Szall TPU cat costa o tarabana dar pana in 100 ron adica am nevoie plz

4 răspunsuri:
| Simina1619 a răspuns:

Cred ca vroiai sa scrii TABARA dar nu sunt tabere sub 100. Majoritatea sunt de 6-7 zile iar asta inseamna ca si costa mai mult. Majoritatea costa 500-1100 ron

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru Simina1619):

Vaii am intalnit-o si pe asta rolling on the floor ce treaba are tabara cu tarabana instrument muzical turcesc de percutie? rolling on the floor daca mai e valabila intrebarea o tarabana depinde cate suruburi calitatea fata la 1 milion gasesc pe 5-6 suruburi medie bunicica depinde de unde o iei daca vrei ceva calumea 5 6 milioane una profesionala in Turcia cu 1 mil jumate iti iei mare piesa de e aici 8...

| Simina1619 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Eu nu le am cu instrumentele, de unde vroiai sa stiu de tabarana? Ma bucur totusi ca te-am facut sa razi? thinking

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru Simina1619):

Da multumesc laughing chiar si acum mai facut cand am revazut laughing