| ioanacoruga4567 a întrebat:

Tatăl meu in fiecare seara când vine de la muncă se pune in pat și se odihnește. De obicei sta și pe telefon. Astăzi m-a luat așa curiozitatea (am 16 ani) și m-am uitat pe furiș in telefonul lui în istoric, am vrut sa vad ce caută, de ce sta mereu atâta pe telefon... când intru în istoric, mi-a picat fața, vad acolo filme xxx, mă rog asta nu ar fi o problema, știu că majoritatea se uita la din astea, dar mi-a apărut în istoric: "femei singure"; "întâlniri picante", am rămas proasta... straight face Oare ar trebui sa ii spun mamei mele? Tatăl meu nu a părut niciodată să înșele, nu l-aș vedea făcând asta, parca mi-am schimbat părerea despre el..nu știu ce să zic, ce sa fac.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa afle ca sa nu traiasca in minciuna. Scoate o poza si arata-i

| OldSoul a răspuns:

Sincer?
Tind sa cred ca si mama ta stie de asta, adic daca tu, ca copil, ti-ai tras aceste semne de intrebare, ei bine, probabil si mama ta a facut la fel.
Iar daca a facut la fel, inseamna ca nu o deranjeaza.

Acum, tu stii mai bine.

Ai putea sa o intrebi subtil asa, sub forma de gluma si curiozitate, daca are idee ce face tatal tau pe telefon, fara sa insinuezi ca ai stii ceva.
Iar dupa reactia/raspunsul ei, ar trebui sa-ti dai seama daca stie si ea ce se intampla cu adevarat, sau daca nu are nici cea mai mica idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu filmele xxx nu e mare chestie, dacă nu prea fac sex părinții tăi e normal, sau dacă tatăl tău are chef de sex și mama ta nu. Și legat de ce ai mai găsit tu in istoric, alea sunt pagini de tip reclama care îți apar mai ales când te uiți pe pornhub sau alte site-uri de astea care nu sunt bine organizate, mai mult ca sigur deci nu prea ai de ce sa îți faci griji.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa inveti sa respecti intimitatea parintilor tai.
In al doilea rand, nu trebuie sa-i spui mamei tale. Asta nu e o dovada ca o inseala. Daca intra pe site-uri pentru adulti, acolo ii apar tot felul de reclame, mai ales din alea care corespund descrierii tale.

| ramitzu a răspuns:

Eu cred că ar trebui să îți vezi de treaba ta. Când o să ajungi adult o să înțelegi altfel bărbați și nevoile lor ( nu mă refer la înșelat ).