| davidutzu12 a întrebat:

Telefonu asta e numai pentru fete sau e universa, adica si pentru baieti si pentru fete?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| nebunieee a răspuns:

E universal happy si chiar e misto happy adica eu am avut un tel de asta si l-am tinut 2 ani happy dupa mi sa sticat softul la el l.am dus la reparat. si acum am 3 ani de cand il am happy doar k momentan il am la director straight face

4 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Mie mi se pare ca este universal.

| girls97 a răspuns:

Este universal dar mai bine nu ti.l lua pentru ca e foarte prost si mie nici nu imi place modelul prietena mea cea mai buna si l-a luat pe mov si in 2 luni s.a stricat dar u faci ce vrei pwpii:X

| victoras13 a răspuns:

Parerea mea este ca-i universal pentru ca si un coleg de-al meu il are, in plus e negru, deci e universal

| deedi9 a răspuns:

Mie mi se pare potrivit si pentru fete si pentru baieti.