| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Telefonul Samsung a71 este gaming da sau nu si care dintre el si xaomi black shark 2 este mai bun?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Black Shark 2 e conceput pentru gaming. Sterge pe jos cu A71. Black Shark 2 are procesor de flagship care se gaseste pe Galaxy S10, in timp ce A71 are procesor midrange (mai slab). Black Shark 2 e mult mai bun

1 răspuns:
| Anonima163333 a răspuns:

Eu am A71 si sunt foarte multumita de el.Este de gaming, are un ecran mare si este destul de usor.
Nu stiu care dintre cele doua este mai ok, dar eu tot aleg Samsung Galaxy A71