| мιcυтѕαααα a întrebat:

Test de inteligentsa! Sa vedem cine-i destept! Incepem! a) scrie cel mai mic numar natural de sase cifre, in care cifra zecilor de mii sa fie 3. b) cel mai mare numar natural de sase cifre cu cifra miilor zero. c) scrie cel mai mic numar natural de sase cifre distincte, in care cifra sutelor sa fie 5. Gata! Este simplu de tot asa ca cine raspunde corect la toate are funda! Bafta!

Răspuns Câştigător
| alyna_6333 a răspuns:

A)130 000 b)990 999 c) 102 534 funda?big grin

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

A)131111
b)990999
c)102534

| Milii a răspuns:

Tu nu ai cu cine sa-ti faci temele si singura ta optiune e TPU?