| Diana_Dobre_1982 a întrebat:

Știe cineva de unde mai pot cumpăra online lucruri cu LaLa Band? Am nevoie urgent... dacă se poate să îmi lăsați și un link, vă rog! Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| Justme32 a răspuns:

Salut, cea mai rapidă și sigură cale e să ai insta sau Facebook unora care au fost în serial, bănuiesc că la serial te referi gen Dorian Popa, Adela Popescu și te vor rezolva cu ceva. Tot pe Facebook poți încerca să cauți magazine online dar e mai riscant