| Daniel123987 a întrebat:

Știți dacă,, Liceul Teoretic Ion Neculcea’’ din Târgu Frumos are cămin?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Din ceea ce apare pe sAitul lor, nu pare să aibă. Dar tot acolo ai și numere de telefon pentru contact (secretariat) - sună și afli sigur. De aia ți-am și dat link-ul.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„Liceul Teoretic Ion Neculcea" nu există. Deci nu are cămin.
Pentru cel real, vezi http://liceulionneculce.ro/site/

| Daniel123987 explică (pentru mihai69):

Cel real, îmi cer scuze.

| Daniel123987 explică:

Liceul real voiam sa spun. Îmi cer scuze. Știți dacă are cămin?

| mihai69 a răspuns (pentru Daniel123987):

Din ceea ce apare pe sAitul lor, nu pare să aibă. Dar tot acolo ai și numere de telefon pentru contact (secretariat) - sună și afli sigur. De aia ți-am și dat link-ul.