| bianca_9458 a întrebat:

Toata lumea imi spune ca parul meu este frumos dar mie mi se pare ca este chiar groaznic. M-am saturat de el tot timpul il prind cu o groaza de clame si mie nu imi place sa fac lucrul asta, as vrea sa il las liber.Pt. ca vroiam sa imi fac o schimbare mi-am facut breton fara sa ma gandesc ca parul meu este ondulat iar acum dupa ce il spal sta oribil. cel putin asa mi se pare mie.Cand ma duc la scoala trebuie sa imi indrept bretonul pentru ca altfel sta urat si mi-e frica sa nu il ardsadcrying. Mama spune sa il tund dar nu prea vreau asta. Ce ar trebui sa fac? Poate stiti vreo solutie sau ceva care sa faca sa imi stea bine parullaughing. Bine poate am exagerat un pic, nu sta chiar atat de oribil dar vreau sa vad ce imi recomandatibig grinhappy

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut Bianca exista o solutie http://www.google.ro/......tp?/search nu stiu care din ele scuze:)) ai putea trece pe la coafor sa te interesezi::)
si pe mine ma cheama tot Bianca
G.B.U
funda?

| Hybryd a răspuns:

Am Vrea Sa Te Ajutam Dar Daca Nu Te Vedem Cum AM Putea? Poate Iti Sta BIne Si Ai Tu O Simpla Obsesie