| هوراس a întrebat:

Toate fetele din clasa sau suparat pe mine cryingcryingcryingcrying ati putea sa imi spuneti ce sa fac? se poarta urat, nu ma saluta, sau suparat ca cica ca ma comport nu stiu cum, poate pentru ca l-am luat pe un coleg si o fata s-a suparat dar restul nu stiu de ce sau suparat? cryingcryingcryingcrying ajutati-ma urasc sentimentul asta

Răspuns Câştigător
| Voluntar a răspuns:

Nici eu nu imi dau seama de ce s-au suparat, dar tu incerca sa te comporti frumos cu ele, sa vorbesti frumos cu ele, nu te certa cu ele, ajuta-le, comporta-te ca si cum nu ai baga de seama ca sunt suparate pe tine sau daca nu le poti intreba frumos si respectuos de le-ai facut, de ce s-au suparat e tine si incercati sa rezolvati situatia. Spune-le sa-ti spuna de ce s-au suparat si cere-le scuze si incearca sa te schimbi daca ele s-au suparat pe tine din cauza comportamentului tau fata de ele. Bafta si sper sa se rezolve tot!big grinbig grin

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Încearcă să te comporţi şi tu mai frumos cu ele şi cere-le scuze dacă ai făcut ceva.

| AlexPamfil a răspuns:

Treci peste ele! Nu te lua dupa fraierele alea oh go on Tu dai bice la alte fete big grin

| Redd a răspuns:

Nu au cum sa se supere fara motiv laughing Nu stiu ce sa iti zic... Impartele intr-o zi bombane la toate si cerele scuze laughing Alta solutie nu am.

| StefanVLY a răspuns:

Cine stie ce ai facut oricum asta nu conteaza, uite... Incearca sa vorbestii frumos cu ele, sa te comporti frumos cu ele, evita scandalul sau incearca sa nu vb urat cu ele, intelegi? Sau astepta un moment si dovedestele ca merita prietenia ta, si am am avut o asemenea intamplare, si asa am facut, si acum nu mai am nici o treaba... Incearca sa le ajuti cumva. Funda big grin?

| StefanVLY a răspuns:

Uite, incerca sa vb cu ele sa te comporti frumos cu ele, evita orice scandal cu ele si incearca sa le ajuti cand au nevoie, si eu am facut asa si acum am trecut,,, Cu placerewinking funda big grin? plss