| Moonster a întrebat:

Toate fetele sunt niste parasute si tarfe, oare asa sa fie?

15 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daca asta crezi tu dupa parerea mea te inseli
nu stiu despre cine e vorba dar... cred ca te ai referit strict la o persoana.nu la toate.winking

| MenInShadow a răspuns:

Nu toate, dar multe da. Si dc? de multe ori barbatii sunt de vina, pentru ca nu le satisfac indeajuns (nu ma refer numai la relatii sexuale). Fetele se plictisesc repede daca sunt loate prea repede, sau daca sunt ignorate totalhappy
Trebuie sa "o tii in lesa", sa ii dai atentie multa, dupa sa o ignori putin, iar sa ii dai atentie, si tot asa happy in v-a ramane interesata mult mai mult de tine happy
Merge si sa fii putin misterios, unele fete sunt curioase, si o sa incerce sa afle mai multe despre tine. Incearca si fii amuzant si sa o distrezi. P.S- La mine functioneaza. Cuceresc unele fete, fara sa le arat macar 1 poza cu mine, pentru ca, eu cred ca doar cele superficiale stau dupa infatisarewinking
Si ca sa raspund mai bine la intrebarea ta, nu. Nu sunt toate tarfe si parasute happy
hai, succes in continuarewinking

| Castorul a răspuns:

Sincer nu sunt de acord cu tine.
E drept ca sunt si de alea, dar in niciun caz nu sunt toate. Cunosc o gramada de fete care sunt exact opusul a ceea ce ai scris acolo.

| Danyel a răspuns:

Depinde la ce te referi.Dar in general este...adv.

| FucktheSystem a răspuns:

Cred că asta e cea mai stupid întrebare de pe site-ul ăsta...
Cum naiba ai putea să zici că toate fetele sunt târfe, dacă e să o luam așa și mama ta intră în categoria fetelor...
Cum poți să pui o asemenea întrebare?

| Broadband a răspuns:

Nu toate
mai sunt "din fericire" si fete serioase si bine crescute

| CenturyChild a răspuns:

Asta-i ca si cum ai spune : Toti baietii sunt niste perversi, interesar=ti doar de... Inlocuieste fraza si cred ca poti sa-ti raspunzi singur la intrebare.

| Sυммєя a răspuns:

Toti baieti sunt niste cocalari si obsedati [ de sex ], oare asa sa fie? happy rolling on the floor))

| Aleqa a răspuns:

Eo parasuta?straight faceNu e adv doamne ferestebig grin

| Deni4you a răspuns:

Nu neaparat,dar in perioada asta, in Romania, cam da.

| Moonster explică:

Unele fete sunt dar toate

| TVD13 a răspuns:

Nuuuu! ma rog unele dar ce ai cu noi...:Sbig grin:@

| just13 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate, majoritatea:d

| elena13_5876 a răspuns:

Bineinteles ca nu este adevarat.E o mare greseala sa generalizezi.Sunt cazuri si cazuri.