| Creativeworld a întrebat:

Tocmai am intrat la liceu, la mate-info si nu ma inteleg cu colegii, iar materiile mi se par mult mai grele. Vreau sa ma transfer in sem 2, dar mai e mult pana atunci si nu pot trece peste inceputul liceului, nu mai vreau sa merg acolo. Sfaturi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ceri sfaturi referitor la ceea ce pățești exact de la dirigintă, părinți, ca să poți trece peste acest necaz.

| Andreeush a răspuns:

Ce probleme ai cu colegii?

| Creativeworld explică (pentru Andreeush):

Sunt bisericute formate din 5-8. Eu nu sunt in clasa cu niciun fost coleg/prieten si nu sunt dispusi sa socializeze si cu restul (eu).