| AndreeaJ727 a întrebat:

Tocmai ce am dat E.N. si am o mica problema...nu stiu ce liceu sa aleg. Ma gandeam la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" sau Colegiul National I.L. Caragiale, dar nu stiu pe care sa il pun primul. Eu voiam la stiintele naturii, iar la Caragiale nu exista, desi nu m-ar deranja daca as merge pe alt profil, chiar daca e uman sau real. De la unele persoane am auzit ca la Caragiale sunt copii fitosi (realizez ca exista peste tot, dar ma refeream la marea majoritate), iar de la altele am auzit ca e un liceu foarte blana. Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Laila12Izabela a răspuns:

Din punctul meu de vedere la toate liceele, sunt copii aia fitosi si populari, cu nasul pe sus. Pune la opțiuni, alegerile tale nu dupa medie. Ambele licee sunt bune.Nu baga in seama ce spun unele persoane, alege ce e cel mai bine pentru tine, e bine sa primesti sfaturi, dar e decizia ta.