| Doarof3 a întrebat:

Tocmai s-a supărat crush pe mine,fiindcă l-am refuzat din cauza fostei lui,care, cred eu ca va face urât și va face tot posibilul sa ma facă de râs în fata lui.Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu in locu tau ar depinde de el cat de mult il plac si cat ne potrivim. Daca m-as potrivi cu el, as incerca, vad eu ce fac cu aia. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Esti băiat sau fată?

| Doarof3 explică (pentru darrio2007):

Sunt fată

| darrio2007 a răspuns (pentru Doarof3):

Ce treaba mai ai cu fosta lui?

| kar1GaNNN a răspuns:

Păi ce si tu cu fosta lui? Fosta e fosta si gata. Nu te lua dupa parerile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul se rezolva prin comunicare, discuta prima datã cu el, si dupã toti 3 si fosta lui sa clarificati o treabã.

| liliana77any a răspuns:

Ignora-l.

| Ltyiiol a răspuns:

Știi ce sa faci? O dai dracu’ de fostă ca să nu te gândești toata viața "Ce-ar fi dacă?"