| OmulVerii a întrebat:

Tocmai vreau sa imi cumpar un telefon nou, iar un prieten mi-a propus Nokia 201. Ce parere aveti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Telefoanele Nokia sunt deja depasite, cele mai bune telefoane sunt cele cu android sunt mult mai rapide, cu performante mai mari, etc eu iti recomand Motorola Fire.Succes!

1 răspuns:
| ValyComan a răspuns:

Telefonul e șmecher, dar treaba e să-ți placă ție, nu nouă! Nu îl lua dacă nu îți place. Ca informații telefonul e bun, rezistent dar cum am menționat mai sus, trebuie să-ți și placă(ție)!