| HarryJames a întrebat:

Toti oamenii astia care sunt brusc OBSEDATI de Facebook & co. cauta ceva anume? Fiti sinceri, dupa ce stau toata ziua cu ochii in monitor, ce fel de fericire simt? Plus ca-ti distrugi ochii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Si eu stau nonstop pe facebook dar este o retea de socializare si mai stai de vorba cu prietenii mai adaugi u tazz amuzant sau apreciezi si comentezi o fotografie, plus ca sunt o multime de evenimente foarte frumoase la care esti invitat, nici acum nu stiu ce fericire imi aduce dar macar nu ma mai plictisesc asa tare.Si mie nu imi distruge ochii! Aaa da mai vreau sa spun ceva, sa stii ca ies si pe afara!

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Am vrut sa scriu tagg, dar m-am grabit

| alinutza_3646 a răspuns:

Si eu stateam inainte nonstop p facebook dar acum m-am plictisit.si plus in plus ma dor ochii f tare.

| NicollHellen a răspuns:

Foarte interesanta discutia.Da; as avea ceva sa iti zic, daca nu te deranjeaza, RavziXp:Timpul este adversarul pe care trebuie sa ti-l faci prieten in realizarea obiectivelor! A sti sa-ti folosesti timpul profitand de fiecare secunda este o dovada de intelepciune dar si de maturitate! si acum revenind la discutie.Si eu am cont pe facebook; dar intru fff rar. si cand intru stau pe invizibil.Eu personal mi-am facut acest cont ca sa mai gasesc fosti colegi,cu,care pierdusem orice contact. Am gasit si cateva rude mai indepartate.Dar in rest, nu imi serveste la nimic, aceasta retea de socializare. Si totusi ma intreb, ce castiguri au ei, creatorii acestei pagini.Isi iau castigurile din "Like-uri"? Am tot cautat pe net, informatii de gen, si cu referire la efectele negative ale facebook-ului. Dar despre castigurile ce si le trag "conducatorii fb"nu am gasit...