| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am 16 ani, sunt clasa a 10-a. Am si eu o problema, si anume ca imi place de o fata de la mine din clasa, ideea e ca i am spus si ea mi-a spus ca si ei ii place de mine! Problema e urmatoare, asta s-a intamplat acum un an, iar ea a spus ca nu poate sta cu mine deoarece i se pare ciudata situatia si nu ar putea avea o relatie cu un baiat din clasa! Intre timp am ajuns sa ne spunem "te iubesc" si tot felul de chestii d astea, dar nici acum nu vrea sa stea cu mine, dupa un an intreg... Ce ar trebui sa fac, sa mai astept, sau s o las balta?

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Las o baltă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sa inteleg niciodata de ce folositi astea 2 cuvinte fara sa aveti cea mai mica idee despre ce semnifica.
N-astepta. Oricum situatia e aiurea, n-are sens sa o mai prelungesti.

| UserDeTpu explică (pentru anonim_4396):

După atâta timp cred că am început să înțeleg semnificatia lor