| Alllexanndra a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor crying Mi-am patat blugii preferati cu ceara de la lumanare. Si faza cu fierul de calcat nu a mers. Si i-am bagat si la masina de spalat si nimic. Cu ce pot sa scot pata?crying Va rog ajutor sigh Dau funda pentru ideea care functioneaza si elimina patapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| dana24 a răspuns:

Pai.incearca cu Vanishwinkingtongue Succes:*

3 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar nu mai iese cu nimic Asa am patit si euusad sorry

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Pui blugii, apoi o bucata d ziar peste ei, apoi o patura p care calci si insisti putin mai mult... sper ca merge

| spoffy a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat.ai incercat cu fierul de calcat dar ai pus ziar deasupra blugilor si ai dau cu fierul fierbinte? daca nu incearca...mama asa mi-a scos ceara dupa blugibig grinwinking