| Powered009 a întrebat:

TPU, am o mare problema. De curând am aflat că sunt bisexual.Eu vreau din tot sufletul sa fiu în relație cu o fată, însă simt că sentimentele mele predomina pe băieți și cu ei mă simt mai confortabil. Sa va dau 2 cazuri concrete: aseară am fost la un apartament cu mai mulți băieți, am fumat iarbă și am simțit din plin că vreau sa *** pe unu și că vreau să mă culc cu ei. Din răsputeri incercam să mă abțin. Poate era doar efectul ierbii, habar nu am. Am fost și la petreceri și m-am combinat și cu tipe, eram excitat, însă nu mă simțeam cumva in largul meu, odată eram cu o tipă in pat și efectiv voiam să plec de acolo, eu i-am propus sa avem și contact sexual, dar ea a refuzat. Probabil doar de asta, însă chiar nu știu. Nu știu ce se întâmpla, ajutați-mă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu să îți curețe mintea de orice gând, simțire care Îl dezonorează! Nu te lăsa mințit de cel rău că ai fi astfel... Fii biruitor în Numele Lui Hristos! happy

| Bluestar15 a răspuns:

Nu esti deloc bisexual, ci experientele neplacute pe care le-ai avut cu fete te-au dus cumva intr-o directie opusa: excitarea fata de baieti (plus ca, da, iarba poate da tot felul de stari care nu sunt ale noastre, nu ne reprezinta).O sa vezi ca atunci cand vei intalni fata potrivita si dupa ce veti face dragoste si totul va fi ok, lucrurile se vor aseza happy Un pic de rabdare si lucrurile se aseaza happy

| Powered009 explică (pentru Bluestar15):

Sper sa fie adevărat. Faza e următoarea, până la o anumită vârstă adică până la 15 ani mă uitam numai după fete și nu eram atras deloc de băieți, acum însă parcă am un caracter ușor feminin nu știu cum să explic. E foarte complicata treabă și simt că mi pușcă capul

| Ștefaniq a răspuns:

Ești perfect normal, înțelegi? Dacă simți nevoia să f*ți băieți, e în ordine.)))) Poate este ceva pe moment, dar dacă chiar esti bisexual, este ok.