| terry123 a întrebat:

TPU am o problema, astazi se implinesc 2 ani de cand cea mai buna prieteana a prietenei mele a plecat ( intelegeti voi) si este foarte afectata si nu stiu cum sa-i ridic moralul. P.s Nu prea apucam sa ne vedem si vorbim mai mult prin mesaje.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Azi ori o scoti afara la plimbare, sa aveti o zi minunata impreuna, ori o lasi in pace, ca bazaitul cu mesajele, ii face mult mai rau.
Ce trebuie tu sa faci, este sa-i muti atentia si focusul de la prietena "plecata" spre ceva care sa ii faca placere, de aceea te sfatuiesc sa faci un efort si sa o scoti din casa.

| DrGoogle a răspuns:

Pai fa-ti timp si iesiti la o cafea sau la o plimbare cu siguranta o ajuti happy