| Davidandrwi a întrebat:

TPU, am o problemă cu Instagram-ul, rog foarte mult pe o persoană care se pricepe să-mi explice. Deci nu îmi merge să dau Follow pe Instagram, îmi scrie funcție blocată și am încercat să dau Follow la lume. Cand i-am dat lui Ariana Grande mergea să o urmăresc, cand dădeam la altii nu mai mergea
De ce? Peste cât timp va reveni la norma?

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Ai dat de prea multe ori follow, de obicei tine o zi chestia asta.
Sa știi ca nici la Ariana nu a mers, dacă dai refresh o sa ți apară iar sa o urmăresți. Crede mă ca eu sunt obsedat de Instagram laughing

| Anonim2136493 a răspuns:

În funcție de vechimea contului tău, există o limita de follows pe zi între 500-1000. Blocarea funcției dureaza de obicei 12 ore. Mai multe limite Instagram poti vedea aici

https://www.androidtipster.com/instagram-limits/