| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o problema cu messengerul. Eu scriu cuiva si ii apare alt scris alta culoare decat cu cea cu care scriu eu..de exemplu : Eu scriu cu arial 10 si lor le apare arial 12. Ce sa fac?sad Help me. Dau funda.
P.s : Am reinstalat messengerul si nu merge. sad

Răspuns Câştigător
| cucc a răspuns:

De unde stii ca le apare diferit de cum scrii tu? Asa ti-au spus? Ai vazut cu ochii tai?
Daca altii nu vad scrisul tau asa cum l-ai ales tu sa apara inseamna ca si-au setat la Preferences -Appearance-When other people customize their fonts and colors--au bifat "Always use my fonts and colors". Si atunci cand primesc mesaje de la cineva, ei nu vad scrisul in culorile si marimea alese de cei care le trimit mesajele.

| anonim_4396 explică (pentru cucc):

Da, am vazut cu ochii mei fiindca au facut poza. happy
Si le-am spus sa o debifeze.
Iti multumesc pentru ajutor.:*

1 răspuns: