| pitzi18 a întrebat:

TPU am un tatuaj pe spate si mi-a zis o prietena ca o sa am probleme la nastere. e adevarat? ..am 15 ani pana cand o sa trebuiasca sa nasc n-o sa se usuce cerneala aia sau cum vina ca nu prea inteleg:d

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu este adevarat, tatuajul nu influenteaza cu nimic nasterea. Probabil ca prietena ta a fost prost informata sau a vrut sa rada putin de tine happy

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legaturawinking in primul rand cu ce te-ar putea deranja tatuajele big grin, poate numai substantele chimice din cerneala, desii nu prea credwinking nu esti singura fata care are tatuaje laughing) si daca vrei sa stii tatuajele se sterg, desi este foarte dureros :-s