| Klaryssa a întrebat:

TPU,ce ati face voi in locul meu? Mie imi place sa citesc,sa iau note mari ect, dar la mine in clasa doar eu si inca 2 fete invatam si ceilalti au note sub 5, eu cum invat cel mai bine toti imi spun tocilara...Chestia asta ma exaspereaza! Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Chestia ca iti spun "tocilara" nu ar trebui sa te exaspereze, ar trebui sa te sperie restul clasei. Pana la urma, profesorii cu siguranta isi vor pierde interesul de predare (nu ca pana acum ar fi fost super) si vei avea de suferit si tu de pe urma lor. Daca poti, transfera-te la acelasi profil de la alt liceu mai bun...Sincer, eu asta ar face. Nu trebuie ca viitorul tau sa sufere din cauza altora. Poate iti va fi mai greu si vei spune: "ooh, profesori noi, colegi noi, prea greu", dar cu siguranta va fi spre binele tau. Succes!

| Klaryssa explică (pentru PopAdrian):

Multumesc mult, o sa vorbesc cu parintii despre ideea ta, daca altii nu vor raspunde sau vor da raspunsuri mai proaste tu vei avea funda, promitwinking :*

| PopAdrian a răspuns (pentru Klaryssa):

Teoretic alta optiune nu prea ai, deoarece sa vorbesti cu colegii nu are rost, nu ii vei schimba niciodata atata timp cat este un colectiv intreg care este la fel. Succes pe viitor iti doresc!

8 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Fiecare are drumul lui. Azi sunteti colege. Maine dati concurs de admitere.Cine va intra si cine va ramane pe afara?

| CuteCurly a răspuns:

Sa ii dai un pumn in gura la Tudor, apoi n-o sa te mai faca. Problema rezolvata. laughing happy

| Klaryssa explică (pentru CuteCurly):

Nu,nu trebuie sa fim violente..Il chemam pe Damon, il facem sa sangereze pe Tudor si my vampire va face toata treaba big grinbig grin

| CuteCurly a răspuns (pentru Klaryssa):

Mda, si asta e o idee, dar ce am facut azi la fizica. ' Da' eu vreau sa-i dau in cap, deja ma enerveaza! ', numa' noi stim, adica suntem foarte foarte ciudate, sa nu uitam nebune! big grin

| Katherineeeee a răspuns:

Pai ai putea vorbi cu un profesor sa le spuna sa inceteze dar nu garantez ca va si merge...ii poti ignora si daca te vad dezinteresata de ceea ce zic poate se vor lasa.

| lelelelelel a răspuns:

Trebuie sa te simti mandra ca iti zic asa, deoarece si eu ziceam la gimnaziu tocilara! sau tocilarul! dar doar pentru ca imi era ciuda pe el.