| Adina6745 a întrebat:

TPU! Cum sa fac mai multe like'uri pe o pagina de pe Facebook, m-am plictisit de atata publicitate in grupuri sad! FUNDITA! :*

2 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck trebuie sa o faci publica prietenilor asta in primul rand ...sa pui poze multe zilnic si cel mai important, zic eu, este sa comentezi la alte pagini in timp ce esti logata pe pagina ta love struck asa vor vedea mia multi pagina love struck
Bafta ♥

| Adina6745 explică (pentru 00SweetTweety00):

E foarte bun raspunsul tau! mai astept cateva raspunsuri... si dupa pun la cel mai bun funda, ok?