| anonim_4396 a întrebat:

TPU, deci.(fara deci) =]], sunt BAIETOASA, ma imbrac cu haine de fete, logic.Dar..imi iau numai hanorace largi pana dupa fund ..ma mai imbrac in blugi.dar sa fie taiati.Si..ma imbrac asa ca sa pot sa joc fotbal ..sa alerg prin scoala cu baietii, si am crescut printre baieti, poate de aceea-s asa.In fine..maine incepe scoala de fapt azi ca e duminica seara si e 12:01 =]] Si..ma simt ciudat cand intru in scoala..pe poarta scolii..eu o baietoasa, pentru ca fetele..ma considera cam fraiera ca sunt baietoasa, dar asa imi place! Si..de la inceputul anului imi place de un baiat, e singurul pe care il plac cu adevarat, asa..si..faza e ca..nu mai vreau, nu vreau sa sufar din iubire IAR.Cum fac sa il uit? Mai ales ca o sa ma vada ca sunt baietoasa..adica bine..stie. .Asa..hai ca am dat-o dintr-un in alta! =| Ce sa fac..eu stiu ca el ma place.mi-a zis.Dar. vreau sa uit si nu pot deci nu imi ziceti nu te mai gandii la el..cand vine si se uita la mine pe geam =]] Asa next, ce sa fac? Sa il uit? Sau sa ma schimb..sa fiu mai "feminina" pentru el? ..Adica..as vrea prima varianta dar nu pot sa il uit..ajutati-ma.Stiu ca nu am fost destul de clara, dar nu stiu ce sa faccc. FUNDOAIE. laughing)

Răspuns Câştigător
| darkangel90 a răspuns:

Stai chill, si eu sunt tot asa mai gen baietoasa si am crescut printre baieti.
Nu trebuie sa te simti mic sub unghie. Fiecare are stilul lui si face ce vrea.
De ce vrei sa il uiti? Ai zis ca si lui ii place de tine, inseamna ca ii place ceea ce esti persoana ta
De ce te.ai schimba pentru el? oare ar merita sa faci o schimbare?
Eu zic ca maine sa intri in scoala cu incredere imbracate lejer.
Si incearca sa te bagi in vorba cu el, daca lui ii fug ochii dupa tine, ia fa-le si tu in ciuda fetelor ca a fi baietoasa nu inseamna ca nu poti avea relatie.

| bcn18 a răspuns (pentru darkangel90):

Ai dreptate. asa o sa fac! :33

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă te știe băiețoasă și tot se uită la tine, înseamnă că te place așa cum ești - nu trebuie să schimbi nimic!
Ai încredere în tine și dă-i puștiului o șansă!

| TanteMarianne a răspuns:

Nu are nimic. lass totul on pace si gata