| costy989 a întrebat:

TPU.happy fratilor vreau sa-mi spuneti parerea vostra despre petarde si artifici.:\ mersi

11 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Petarde găsești la orice colț de stradă thumbs up.

| oOSaritaOo a răspuns:

Pai ce sa-ti spunem? Parerea mea despre artifivii si petarde este ca sunt dragute, mai ales artificiile. Dar totul depinde de modul in care le folosesti. De exemplu am vazut, si cred ca ai vazut si tu ca unii idioti arunca inca de pe acum petarde pe strazi si te poate lovi una oricand! Dar daca se folosesc cum trebuie sunt foarte bune.

| Pufulete8682 a răspuns:

Distractiv, cat timp e legal.

| Ramona000 a răspuns:

Da ca in fiecare an le ador mult nu stiu de ce dar ma bucur cand le vad

| tpuforyou a răspuns:

Si mie imi plac! )))
http://www.220.ro/......M6uO1RCLb/

| criss94 a răspuns:

Petardele te sperie pina la moarte uneori si poate duce la unele consecinte mai grave ( daca de ex faci o gluma proasta si o arunci in apropierea cuiva), pe cind artificiile sunt minunate.te lasa sa te simti cumprins de farmecele sarbatorilor si pur si simplu sa admii ceva frumos happy

| JustiNkov a răspuns:

Sunt cool dar ai grija la 12 ani ma jucam cu ele :{ ai grija! big grin

| areth a răspuns:

Sunt cool.Si speriicioase.

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Mie imi plac... de abia astept smug

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Hey,hey,heylove struckiubesc petardelelove strucksi artificiiileee simai multlove struckdar trebuie sa ai grija sunt ff periculoase tine.le departe de ochii:*

| Schloss a răspuns:

Gata, acum bag mare: sunt cele mai mari tampenii. Nu mai vorbesc de cum te poti accidenta, asta este la mintea oricui. Ceea ce ma deranjeaza e ca costa foarte mult, sunt foarte kitschoase in ingroasa buzunarul dubiosilor. Acuma toti vor spune ''oh, dar nu e revelion fara pocnitori''. Well, ce bine ar fi sa nu fie, lumea mai evolueaza si ea...