| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

TPU imi puteti spune daca poti primi o comanda de la eMAG sambata? daca da pana la ce ora se fac livrari in aceasta zi?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vrei sa-ti spun cinstit! O valoare mare cum ar fi un LCD 3D 101cm. la care cumparatorul a luat legatura cu cei de la eMag se livreaza mult mai repede.Nu te astepta la o comanda de pana in 1000 lei sa-ti vina mai repede decat in termenul afisat de ei pe site.Si Simbata livrarile se fac pena la ora 18:00.Acum depinde cand ti s-a confirmat comanda! Daca a fost ieri /alaltaieri cel mai sigur o sa primesti produsul Luni.

| SouLIce a răspuns:

Da, Courierul poate veni si sambata
La mine a venit o comanda de la eMAG
Sambata pe la ora 18
Oricum vei fi anuntat de ziua in care va fi livrata comanda nu iti face griji

| 1q2w3e4r5t6y7u explică (pentru SouLIce):

Am fost anuntat ieri ca astazi intre orele 10:14 primesc coletul! Si e deja ora 15 si nimic!

| xrapalexx a răspuns (pentru 1q2w3e4r5t6y7u):

Asteapta pana la 18:00!

| SouLIce a răspuns (pentru 1q2w3e4r5t6y7u):

Mai asteapta...

| MirelaNicoleta a răspuns:

Pana la 14 se fac livrarire dar poate firma de curierat daca a avut prea multe colete a prelungit intervalul de livrare. sfatul meu este sa intri pe contul tau de Emag sa iei numarul de AWB si sa sunt la firma de curierat Fan curier sau DPD Produsul acum este in custodia lor