| lallalle a întrebat:

TPU,in 2 februarie imi fac majoratul. Am 35 de invitat din care aproximativ 15 baieti. Cat alcool credeti ca ar trebui sa iau? [wiskey, vodka si alte bauturi] astept pareri de la cei care au mai facut majorate,.

3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Daca til ti intr-un bar nu mai conteaza ca o sasi comande ce vor big grin Bineinteles tu platestitongueUnde il faci?

| lallalle explică (pentru d3javw):

La un restaurant, si trebuie sa duc eu bautura happy si vroiam sa stiu cam aproximativ cat wiskey, cata vodka, cata bere..sa duc, sa nu raman cu ea pe urma

| AlleAlllexandra a răspuns:

Socoteste 100 ml de persoana din fiecare bautura. La multi ani! :*