| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Maine am bacul la romana iar intrebarea mea este am voie sa duc cu mine o gentuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am dat eu exista o sală specială în care candidații își lăsau gențile, telefoanele... Le lăsau pe semnătură și le luau tot pe semnătură.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai voie dar trebuie s-o lași în altă cameră sau departe de tine oricum, o să ți se zică acolo

| aditimus a răspuns:

Atat timp cat nu ai dispozitive in ea, da, dar sa o lasi cat mai departe de tine.

| Carolina1972 explică (pentru aditimus):

Fara dispozitive. Vreau sa imi duc vreo 3-4 pixuri, niste foi si buletinul atat.

| Carolina1972 explică (pentru aditimus):

Nu dau la scoala mea bacul, dau la o alta scoala, nu am fost niciodata acolo si nu prea stiu unde as putea lasa geanta sau restul cum procedeaza.

| aditimus a răspuns (pentru Carolina1972):

Atunci mergi fara, foloseste un penar.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. o pui lângă perete, undeva să o vezi, iar nu lângă tine.

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că poți, doar că nu o să intri cu ea în sala de examen.

| ywar a răspuns:

Ia spune, ai copiat? A mers?

| Carolina1972 explică (pentru ywar):

Ce sa copiez? Datele din buletin? Esti de toata groazalaughing aproape toata lumea au venit cu genti.

| ywar a răspuns (pentru Carolina1972):

"aproape toata lumea au venit cu gent"? Pai vezi de ce trebuie sa-ti iei gentuta?
Ia cu paine gramatica.

| Carolina1972 explică (pentru ywar):

Nu stiu cine te crezi, poate ceva profesor de romana(in visele tale) da eu iti sugerez sa mergi pe alt cont si sa scrii comentarii cu citate "celebre" fiindca nu ti-a cerut nimeni parerea ta personala. Pa

| ywar a răspuns (pentru Carolina1972):

Pa, pa. Esti superba, vreau si eu sa ma bag ...si eu in seaman cu tine. Am 17 ani.