| anonim_4396 a întrebat:

TPU, mi-a zis un prieten ca cea mai buna metoda de agatat este cu vrajeala. insa eu nu prea am. cum fac sa am putina vrajeala?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fi un om de joasa speta, prost si drogat. Pt ca in ziua de azi ele nu mai trag la baietii buni, nu crezi ca ar fi mai bine sa te ocupi de studii? Sa emigrezi sa duci o viata buna apoi cauti una intre colege

| cristi202 a răspuns:

Agati cu vrajeala, si tine cit tine o vrajeala. Pentru ca mai devreme sau mai tirziu, fata isi va da seama ca este "vrajita". Fii sincer, fii tu insuti, fii deschis, indraznet, si vreo fata te va baga si pe tine in seama. Si nu te opri doar la o simpla agatare, te multumesti cu putin, cauta o relatie, si vei avea mult mai mult de cistigat.

| RAY a răspuns:

Cea mai buna metoda este atractia fizica nu vrajeala, cand vedem pe cineva creierul trimite un semnal te plac sau nu te plac simplu

| T0T a răspuns:

Vrăjeala e pentru târfe sau proaste nu pentru fete serioase și inteligente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si crezi ca nu se simte daca esti sincer sau e doar "vrajeala"?

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

De regula, cei ce cred ca pot vraji, cred ca fetele nu simt, nu baga de seama ca se incearca o vrajeala la adresa lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pitipoancele le atragi cu asa ceva nu fetele / femeile care au ceva in cap.