| StefanCristi a întrebat:

Tpu.ro vă întreb pentru că am citit mesaj ce scrie lumea pe net şi cică dacă visezi acelaşi vise de 3 ori în fie care noapte se poate adeveri şi vreau să aflu dacă e aşa. Deci?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat. Eu visez de vreo 365 de nopti ca sunt ca Tiriac.
Si nu s-a adeverit.

| slayer09 a răspuns:

Prostii, nu te increde in vise, de multe ori visele sunt fricile tale ascunse si nemarturisite. Sunt incarcatura emotionala pe care o ai in subconstientul tau, care noaptea iese la iveala.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu

| StefanCristi explică:

Slayer09 am întrebat că mă tem ca în viața antreioară să nu se adeverească nu am avut aşa vis second am fost adus pe lume să fiu ud de transoirație şi să am 0e gât pe mâine transpirație cu sare şi tricoul să fie ud sã mă scrol la 4 Simi şi să schimb tricoul în astea 3 zile la rând de vise ce e. Bn dacă tot eram treaz mi.am spus tatăl nostru de 3 ori şi ma.m Vulcan la loc a fost totul ok