| Marko556 a întrebat:

TPU salutare, fac 19 ani imediat și sunt virgin,nu mai rezist,mă simt că ultimul fraier,mă disperă gândul ăsta,îmi este frică că voi rămâne asa,am fost cu cateva fete împreună,dar nu am reușit să fac nimic cu niciuna, ieșiri în oraș, pupaturi etc. Nu știu ce să fac,voi ce părere aveți? Menționez că arăt destul de bine, chiar foarte bine, aproape 2 ani de sală și mă simt aiurea, acum ar trebui sa profit, la vârsta asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu ar trebui să fie o preocupare atât de mare pentru tine. Mai bine încearcă să te axezi pe altceva, de exemplu înscrie-te la o facultate, angajează-te, citește cărți de dezvoltare personală, găsește-ți un hobby, ieși cu prietenii. În fine, fă alte acitivtăți care să-ți fructifice existența.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca prin neamuri sa te prezinte la una

| Adry05 a răspuns:

Păi de ce n-ajungi niciodată la mai mult? analizează în toat situațiile unde și de ce e ruptura și încearcă să nu repeți greșeala

| alexalx1234 a răspuns:

Stai liniștit că sunt alții virgini și la 70 de ani. Nu au făcut contact cu vreo femeie în viața lor. Tu mai ai timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai avut reltii cu alte fete inseamna ca mai poti avea! Stai linistit! O sa mai ai destule sanse mai ales daca ai zis ca arati bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Relatii*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce nenorocire, virgin la 18 ani, cum se poate asa ceva?! Mi-au si dat lacrimile sad

| Michaeel a răspuns:

Este ceva prostesc ca mai nou pentru noua generatie e o rusine sa fi virgin. Dragule, virginitatea nu este musai sa se piarda la varsta anume ori crezi tu ca este ''cool'' si ''misto'' sa nu fi virgin? O mentalitate tampita.Cand persoana speciala v-a aparea in viata ta vei putea sa iti pierzi virginitate, si din moment ce spui ca arati bine(si desigur, daca ai caracter si bun-simt)e imposibil sa nu te placa vreo fata.
''acum ar trebui sa profit, la vârsta asta.''Ce tot vorbesti? Vrei sa iti faci calendar cu toate ''cucerilile' si sa fi ca taranul ala ce se culca cu 6 intr-o zi? Stai domne in banca ta.

Ori daca zici ca e asa mare rusine pe tine ca esti virgin si nici nu poti iesi din casa din cauza ca nu te-ai culcat cu 500 de fete ca prietenul tau Raul mergi nene la un bordel.

| MPersephone a răspuns:

Ce problema uriasa! Cum asa? Sarmanul de tine, este o catastrofa! Nu te concentra pe alte chestii, pe autodezvoltare, ci stai si plangi ca nici o fata nu te vrea, ca e grav de tot cand unicul tau scop in viata e sa ti-o bagi in cineva.

| Denyx16 a răspuns:

Comportamentul pe care îl manifești tu dă notă că ești obsedat sexual fără supărare.