| membruNou_2354 a întrebat:

TPU sau facebook? e doar o intrebare pentru ca toti sunt obsedati de facebook.

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Facebook. si eu sunt obsedata tongue

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu petrec mai mult timp pe TPU decat pe FaceBook...

| Lightose a răspuns:

Sunt doua lucruri diferite. Facebook-ul este prea altceva:poze,comenturi, etc in schimb TPU e pentru cei care vor sa afle anumite lucruri sau vor sa raspunda la intrebarile altora! Pe facebook toata lumea te vede, stie cine esti iar pe TPU nimeni nu are de unde sa stie.TPU e mai sigur din multe puncte de vedere! Depinde de gusturile fiecaruia!
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna in continuare!

| LikePurpleColor a răspuns:

Depinde.fiecare cu ce-i place de examplu eu am cont si e facebook si pe TPU dar nu sunt obsedata de nici unul din ele.:p sper ca te-am ajutat pa pa wavelove struck