| anonim_4396 a întrebat:

TPU, sunt baiat am 17 ani si vreau sa stiu de cate ori ar trebui sa ma rad acolo jos? adica ar fi mai bine daca ma rad des sau mai rar?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spune nimeni ca trebuie sa te razi jos. De unde pana mea ati scos moda asta?

| MariannN20 a răspuns (pentru darrio2007):

Si cand te *** cu una iti vede toata jungla, trezirea

| darrio2007 a răspuns (pentru MariannN20):

Asa, si? Piticii din grădină par mai mari cand iarba este tunsă.

| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata, ca rasul parului pubian este doar o optiune personala, ca atare nu trebuie si nu te obliga nimeni.

| dannyel86 a răspuns:

Ori de cate ori simti nevoia. Dar nu uita ca raderea cu bic-ul in zona inghinala cauzeaza iritatii si mancarimi. E un argument care te ajuta sa decizi sa o faci un pic mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O data la 5 zile zic eu ca ar fi ok dar sa aplici si o crema aftershave dupa aceea.