| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Sunt cea mai fericita! Am luat bacul! Voi l-ati luat?

11 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

Felicitari! Eu n-am dat bacul.Sunt clasa a VII-a happy

| LPCTSTR a răspuns:

Eu l-am luat... demult... insa sora-mea nu.

| Carolina1972 explică (pentru LPCTSTR):

Foarte aiurea unele note... unde ma asteptam sa iau nota mica am luat mare si invers. La romana ma asteptam la un 7, 00 fiidnca am scris la absolut toate suniectele! La s3, o scrisoare pierduta am scris doua pagini...si am luat 6, 40 dar asta e, ma multumesc si cu atata. felicitari!
Si imi pare rau atat pentru surioara ta cat si pentru unele colege din clasa mea, care nu l-au luat.

| Carolina1972 explică (pentru Anonima163333):

Atunci iti doresc mult succes sa ai in momentul cand il vei da! Peste cativa ani buni. Si multumes, apropo! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alyra a răspuns:

Felicitări! big grin

Da, l-am luat..acum 5 ani. Cu note cam proaste, ce-i drept, dar asta e.

| Carolina1972 explică (pentru NOOOONAME):

Mda.exact asta zic si eu ca la romana nu stiu dar eu ma asteptam la un 7 sincer si iti zic si motivele de ce ma asteptam la nota asta. Subiectul 1 am gresit doar un exercitiu 4 sau 5 nu mai stiu exact restul toate corecte, s2 am scris la perspetiva narativa corect ca e obiectiva si etc nu are rost sa zic mai multe am scris si peste 50 de cuvinte. Si acum s3 am scris 2 pagini... dar mna asta este! Nu depun contestatie

| DuckDodgers0 a răspuns:

Felicitari! Da big grin

| Carolina1972 explică (pentru DuckDodgers0):

Multuumesc! ❤️

| Ofiintă a răspuns:

Felicitări!
Da, acum 4 ani.

| Carolina1972 explică (pentru Ofiintă):

❤️felicitari si tie!