| SamuelTudosa a întrebat:

TPU sunt din Iasi si pe data de 6 august vreau sa ajung in Brasov cu trenul, nu am mai fost cu trenul, imi puteti explica? V-a trebui sa schimb mai multe trenuri? Cat costa biletul de elev?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai tren direct, preturile le gasesti pe site ul cfr

| mudokins78 a răspuns:

Pai dacă eşti băiat de cartier, de ce nu ai întrebat pe smecherii tăi?

| SamuelTudosa explică (pentru mudokins78):

laughing aveam 10 ani cand mi-am pus numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

06-08-2017 Tren Iasi Brasov 05:05 13:23
Pretul cu reducere este 90.50 Lei
Reducerile comerciale acordate sunt in valoare de 22.45 lei. Mai multe detalii privind aceste reduceri pe www.cfrcalatori.ro la sectiunea 'Tarife si oferte nationale'. Pretul este valabil la cumpararea biletului in acest moment (ca data si ora) pentru data de 07-Aug-2017

| SamuelTudosa explică (pentru anonim_4396):

Un tren dupa 7?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Nu e. Lasă puturosenia ca e vara macar. Daca și acum ti-e lene.
La 5 dimineata e singura legătură directă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biletul de elev e 45 lei. Trenul este direct. Pleaca la 5 dimineata.
Uita-te pe site-ul cfrcalatori.ro
Vezi ca trebuie sa ai ceva rezistenta. Drumul e destul de lung, 8 ore dureaza, dar de la Onesti la Brasov peisajul este senzational. O sa-ti placa macar peisajul. Ia-ti o carte la tine, ce vrei.