| anonim_4396 a întrebat:

TPU, Urgentaaa :O laughing, e o poveste lunga.o sa o scurtez cat pot laughing)
Deci ..eu am intalnit pe un joc..de pe net o fata si eram cele mai bune prietene (da, pe net) laughing si am intalnit si un baiat laughing Apoi fata aceea a devenit, insuportabila, rea ..etc. Si am ramas eu cu Flavius..pentru ca asa il cheama laughing Si..am intalnit o alta fata ..si a fost ca o sora pentru mine..si era din Bucuresti ca mine.Asa si noi 3 stateam ore intregi sa vorbim ..si la telefon si pe facebook..si pe jocul ala laughing..Si..au trecut 3 ani..OMG..da.Ne stim de 3 ani. vorbim aproximativ zilnic.Si..eu chiar am ajuns sa il plac pe baiatul ala laughing Adica..stiu ca suna penibil.dar are o personalitate a lui. Avea poze cand eram mic..pe facebook..deci nu mi-a pasat de aspect prea mult..si ..intr-o seara o prietena i-a zis ca il plac...atunci am inceput sa neg..si imi zicea chestii de genul cine se scuza se acuza laughing))), mda.Si am recunoscut, i-am facut un discurs intreg unde i-am zis TOT.Si el.i-a zis prietenei mele ca ma place..si eu..acum nu am mai vb cu el despre asta..am schimbat subiectul..si ar fi ciudat..sa il intreb..ma placi? laughing) Penibil.Si acum e altfel ca stie ca il plac.Se comporta altfel cu mine..de atunci e mai fericit..nu stiu din ce motiv..si eu nu stiu ce sa fac AJUTOR laughing FUNDOAIE. laughing))

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Copilarii...Ii zici si gata si vezi ce zice...

| gabriel87000 a răspuns:

Pai nu inteleg o chestie daca cineva sta de vb cu tine 3 4 ore pe zi sa vb cu tine si gata de acum te si place sau are ganduri cu tine da prietenie sau mai stiu eu ce.na poate stau de vb cu tine 3 4 ore pe zi ca a ma plictisesc dar mie mie gandul la altceva si nu la tine.ai sa fim seriosi am vb si cu si nu cred ca se poate ajunge la chesti din astea. mai ales ca sunteti din orase diferite

| sorinel22 a răspuns:

Sărutat directhappy

| AnimeOtaku a răspuns:

Cum se numeste jocul? Mai facut curioasa laughing)