| Alxblx a întrebat:

TPU, va gândiți câteodată... de ce nu primesc ceea ce mi se cuvine și după oftați trist?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu nu stiu ce vrei sa primesti tu.

| Alxblx explică (pentru darrio2007):

Bai nu mai răspundeți la întrebări dacă nu le înțelegeți.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxblx):

Scrie tu mai pe intelesul tuturor si apoi iti mai raspundem sau nu.
Sa ma gandesc eu ce ti se cuvine tie, asta se intelege din intrebarea ta, pustiule.

| Alxblx explică (pentru darrio2007):

Întrebarea era pentru toată lumea... sti ce asta nu e școala specială dacă înțelegi răspunzi dacă nu cauți alta întrebare

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxblx):

Aici nu e scoala speciala sau normala. Aici dovedesti cat de atent esti la scoala, prin modul cum scrii.

| Alxblx explică (pentru darrio2007):

Băi ești enervant și stresant

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxblx):

Da. Mai vrei?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de unde stii tu, cand ti se cuvine ceva?
Cum ai ajuns la concluzia asta?

| Alxblx explică (pentru Violleta2022):

Ține-ți atitudinea de fata de clasa a 5-a pentru tine... nu esti deloc relevantă

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alxblx):

Asta este atitudine de copilas de 2 ani, care habar nu are sa intrebe ce doreste, dar o faci pe desteptul, cand i se cer clarificari.
Tine-o tota asa, ca ajungi departe cu atitudinea asta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Parca m-am gandit odata de ce nu primesti tu ce ti se cuvine, ca doar stiam de existenta ta. Sau nu mai stiu sigur, desi cred ca da.

Sau?

Cat despre oftatul trist... nu cred ca oftam cand cineva nu primea ce ii se cuvine sau poate doar unii prieteni. Nu ca as si stii eu ce li se cuvine lor.

| Andrei200202 a răspuns:

La ce te referi? Probabil la bunătate?