| anonim_4396 a întrebat:

TPU, va rog frumos, ajutati-ma! funda! deci azi mi-am patat o fusta, cu rimel.si am luat un servetel umed, apoi am frecat in locul respectiv.rimelul s-a luat, numai ca materialul s-a deschis la culoare in locul respectiv, si textura nu mai este fina ca inainte. spuneti-mi ce as putea sa fac.sa se ia.la spalat merge? va rog mult! va multumesc! scuze categoria

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Pai depinde cu ce ai frecat-o incerca sa o bagi la spalat si apoi vezi daca a iesit pata incerca sa o scoti cu vanish