| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

TPU vreau sa ma ajuta ti am o problema la scoala o fata se ia de mine (a inceput de iieri) dar si eu vreau sa ma iau de ea dar nu pot pentru ca nu vreau sa dau intr o fata, in urma cu cateva zile mi-a luat apararea de la un coleg tampit si il batea il injura il intreba de ce il bati... iar acum se leaga de mine ma intreaba "vrei sa facem s** de fata cu cativa colegi iar eu incep sa o imbratisez iar ea fuge si pleaca de langa mine ca sa inceteze. iar ceilalti colegi se uita la noi si striga la noi "haide haide mai" iar apoi zice "las o in pace" si incepe sa ma bata. eu vrea sa o cedez psihic sa stea la locul ei, dar cred ca este vina mea pentru ca i am dat prea multa atentie. aoleuu nu le inteleg deloc pe fetele laughing). raspunsuri geniale astept.

3 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Fugi! laughing)

| drogh a răspuns:

Evit-o.

| ady14 a răspuns:

Incearca sa nu o mai bagi in seama, si cu baieti, fi si tu mai barbat, arata ca totusi nu esti un nimic. Succes