| Aliison a întrebat:

TPU, vreau sa-mi creez o pagina de facebook unde sa postez poze, notite despre prietenie si iubire + multe alte creatii personale.
Imi puteti sugera cateva nume? Funda!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Ma gandesc la ceva dragut care sa contina cuvantul fairytale....Cum ar fi:"Fairytale gone bad" sau "It's my fairytale"
Sau: "Shut up.I'm perfect"

| EuElyEla99 a răspuns:

Am eu o pagina la care caut o adminapuppy dog eyes eu, nu prea mai pot sa ma ocupa asa multpuppy dog eyes pagina, are +2600 likeshappy

| F3tytzza a răspuns (pentru EuElyEla99):

Buna, scuze ca te deranjez mai cauti admina eu debea acum am vazut comm care mai scris mai e disponibil cu admina? Te rog sa imi lasi un mesaj cu raspunsul tau

| IngerasMiqutz a răspuns:

1.O mie de ganduri 2.Invata sa iubesti