| ciprianftw a întrebat:

Trebuie sa ma duc intr-o excursie cu alta scoala si cunosc decat pe un baiat ce ar trebui sa fac gen sa ma imprietenesc cu altii eu nu prea le am cu "caterinca" si cu astea sunt mai timid nu prea vorbesc cand sunt pe langa alte persoane pe care nu le cunosc niste sfaturi ar fi bine venite

Răspuns Câştigător
| bogdaniacob a răspuns:

In primul rand ar trebui sa stai langa baiatu ala si el te va adauga in grupul lui de prieteni si trebuie sa fi mai sociabil sa te faci si putin placut dar sa nu iesi foarte mult in evidenta. Mai pe scurt fi natural si comunicativ ca nu te manca nimeni!

10 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Play it cool, nu te baga in seama, zambeste, fii amuzanta si o sa vina ei la tine big grin, nu te gandii la cum sa iti faci prieteni, chestia asta vine natural happy, go and have fun

| iSwag a răspuns (pentru ChrisIwal):

Made my day.
Il cheama ciprian si i-ai zis "amuzanta".

rolling on the floor)))

| ChrisIwal a răspuns (pentru iSwag):

De unde stii ca nu a fost intentionat? laughing, nu am de gand sa modific...

| iSwag a răspuns (pentru ChrisIwal):

Ee, ce sa zici si tu? happy
Oricum, pe site-ul asta sunt 80% fete. Aproape tuturor le-am zis cel putin odata "bro" sau "frate" sau "man" laughing

| ChrisIwal a răspuns (pentru iSwag):

Cine se uita la nume? Eu am uit la poza si gata. laughing

| iSwag a răspuns (pentru ChrisIwal):

Da' no.
Ai crezut ca eu sunt fata, oare? laughing

| ChrisIwal a răspuns (pentru iSwag):

Nu, doar un ponei cu tate mari si care ii plin de swag laughing

| iSwag a răspuns (pentru ChrisIwal):

Eu ii zic "PONEU" laughing.

| ChrisIwal a răspuns (pentru iSwag):

"Poneu cu big tities", macar problema asta am rezolvat-o laughing

| iSwag a răspuns (pentru ChrisIwal):

Eee, se stie happy