| Iuliiikkk a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar un nou telefon si vreau unul cu touch screen. Voi ce ati alege dintru-un alcatel-ot-708 si un samsung S5230?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Samsung S 5230 e mai bun dc? uite motive
1.Am si eu si dchiar rezista(e rezistent l` tratituri, apa, etc,,)
2.Muzica se aude tare, camera face poze calumea, nu se blocheaza tauch`ul
3.Firma Alcatel e proastabig grin

3 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Sincer as prefera LG t310.big grin
Si dintre astea Alcatel.

| PTL a răspuns:

Poii... Alcatel-ot-708 am avut. si s-a stricat ff repede. e naspa mai bine Samsung S5230 love struck
bafta >big grin

| Αγαηηε a răspuns:

Samsung s5230winking e foarte bun, are o colega si e foarte mutumita de el