| anonim_4396 a întrebat:

Tupeu sad innebunesc jur straight face nu mai pot cat de calm sunt eu si tot ma face sa ies din calmul meu, nu mai inteleg se certa cu mine toata ziua. de multe ori am renuntat la ea, o blochez pe facebook isi face alt cont de facebook fata, mi-e frica straight face ma simt urmarit happy poate e comic pentru voi dar pentru mine nu happy cum fac ma sa scap de ea? cum? mor aicea mereu ii spun ca nu mai vreau si sa ma lase. ma rog de ea sa ma lase in pace si nu ma lasa fratilor jur pe ce am mai sfant nu glumesc nu mint jur pe familia mea. mi-e frica de ea ma simt urmarit in orice :O acum am blocat-o pe facebook face ce face alt cont deci nu stiu ce sa fac :O :O

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

O ignori.
esti idiot.

| Harley007 a răspuns:

Poate totusi incerci sa vorbesti cu ea? Nu e normal sa o ignori, trebuie sa-i explici ca nu vrei sa comunici cu ea, calm si echilibrat, fara sa iti iesi din minti sau sa o numesti ori altceva de genu. Si invata sa scrii si sa te exprimi cat de cat corect...Trebuie sa ai minte de geniu ca sa intelegi sensul mesajului tau.